Relatiegeschenken
Opdrachten voor lustrumbeeldjes en relatiegeschenkenuit 2004 tot 2010, reageer naar de kunstenaar (klik op de afbeelding om het werk groter te bekijken)
-
Toekomst
2010De sleutel tot geluk ligt in je eigen hand. Materiaal: brons, blauw gepatineerd.
-
Stekeligheden
2006brons
-
Teamwork
2010Samenwerking. Een cirkel van elf bronzen handjes.
-
Familie
2008De handen van één gezin: vader, moeder en twee kinderen van 3 en 6 jaar.
-
In een Notendop
2007brons
-
Kwiebussen
2004Kleine relatiegeschenken, brons met een marmeren kubus van 4x 4x4 cm. Titels: Ik draag je op handen; Ik loop met je weg, Bedankt en tot ziens, Blok aan mijn been, Handdruk, Ik vang je wel op
-
In opdracht van Beeldentuin de Booghgaard te Callantsoog, ter gelegenheid van hun 10-jarig jubileum in 2007. Het beeldje is uitsluitend verkrijgbaar via de beeldentuin. Info: www.booghgaard.nl
-
Vriendschap
2009Vriendschapsbeeldje in brons
-
Samen - miniatuur
2009In opdracht van Renolit BV ter gelegenheid van afscheid directeur. Thema: samenwerking.
-
Renaissance
2008Geboortebeeldje. Een verbeelding van het begrip Renaissance: wedergeboorte. De kubus met het kind komt los van zijn basis. Materiaal: brons, zuil van Belgisch hardsteen.
-
Nest
2009Geboortebeeldje in brons.